Ide írjatok bátran, ha valamivel kapcsolatban kérdésetek van, vagy valamihez hozzá szeretnétek szólni!

Fórum

Dátum: 2014.06.24

Feladó: dani99211

Tárgy: MatchMaking

Szia Havoc!

Lenne egy új kérdésem/problémám hozzád. Na bele is vágok. Szerintem ez egyértelmű, hogy a MatchMaking nem veszi figyelembe, amit az XVM mutat neked. De mostanában, 1-2 napja csak sorra jönnek a vereségek, mert az ellenfél csapata(az XVM szerint) csupa zöld,sárga játékosok, míg az enyém majdhogynem csak piros. Emiatt már 2 százalékot esett a WinRate-em. Tehetek ez ellen valamit? Már nagyon idegesít. 47% volt a WinRate-em, most már csak 45%!

A választ köszönöm! dani99211

Dátum: 2014.06.24

Feladó: Havoc44

Tárgy: Re:MatchMaking

Igen, lehet tenni ellene valamit.
Jobban kell játszani! Ha valaki ügyes, akkor a winrate 50% fölé fog menni, mert igaz, hogy van sok csata, ahol tehetetlen az ember, de ugyanakkor van olyan is, ahol meg nélküled is nyer a csapat. A lényeg, hogy te tegyél meg mindent a győzelemért. Ha meg nagyon a winratera akar hajtani az ember, akkor jó játékosokkal kell menni szakaszban, OP tankokkal, vagy tier 1-ben kezdőket gyilkolászni, de ezek csak ilyen statvadász dolgok, amikre a jobb klánok felvételkor azért odafigyelnek. Van hogy sorozatban rossz csapatba kerül az ember, de több csatában azért eloszlik. És itt most nem 5-10-ről beszélek, hanem 200-300-ról.

Dátum: 2014.06.22

Feladó: dani99211

Tárgy: Pálya taktikák

Szia Havoc!

Egy ideje már játszom a játékkal (World of Tanks) és nagyjából rájöttem, mik lehetnek fontosak, hogy az ember jobb legyen. 1. Csapatmunka 2. a tankok ismerete 3. a pályák ismerete
Csapatmunkával sok gond nincs, 2 ember már elég lehet. Tankok megismerésében segített a Tank Inspector, de sehol nem találtam olyan oldalt/programot, ahol megtudnám, pl. merre menjek Malinovka pályán egy TD-vel. Van ilyen egyáltalán? A választ köszönöm.

Dátum: 2014.06.22

Feladó: Havoc44

Tárgy: Re:Pálya taktikák

Van, csak kissé komplikált, hogy itt leírjam,
majd személyesen elmondom.

Dátum: 2014.06.22

Feladó: dani99211

Tárgy: Re:Re:Pálya taktikák

Köszönöm, tudod hol találsz meg. :D

Dátum: 2014.06.14

Feladó: roleee

Tárgy: Havoc xvm mod

Szia!

Lehet, hogy béna vagyok, de mikor letöltés után ki akartam csomagolni az xvm mododat jelszót kér.

Nálam a hiba vagy ez nem publikus cucc?

Köszi

Rolee

Dátum: 2014.06.15

Feladó: Havoc44

Tárgy: Re:Havoc xvm mod

Szia,
nem nálad van a hiba, tényleg nem publikus már, csak még nem vettem le az oldalról a letöltés linkjét eddig.

Dátum: 2014.05.30

Feladó: McDoegles

Tárgy: Listába való felvétel

Üdv!
Kérlek vedd fel a listába klánunkat!
[DARMY] - The Dark Dragon Army

[url=https://worldoftanks.eu/community/clans/500030745-DARMY/#wot&mt_order_by=-member_since]The Dark Dragon Army[/url]

[url]https://darmy.ucoz.hu[/url]

Köszönettel: McDoegles

Dátum: 2014.06.01

Feladó: Havoc44

Tárgy: Re:Listába való felvétel

Felvettem.

Dátum: 2014.06.03

Feladó: McDoegles

Tárgy: Re:Re:Listába való felvétel

Köszönöm!

<< 15 | 16 | 17 | 18 | 19 >>

Új hozzászólás hozzáadása