Ide írjatok bátran, ha valamivel kapcsolatban kérdésetek van, vagy valamihez hozzá szeretnétek szólni!

Fórum

Dátum: 2014.08.27

Feladó: Sloke

Tárgy: MHB klán

Hali nem régiben alapult a magyar harckocsizó barátok klán és nincsen fent még a forumon légyszives tegyed ki vagy nézz utánna

Dátum: 2014.09.10

Feladó: Havoc44

Tárgy: Re:MHB klán

Felkerült.

Dátum: 2014.08.21

Feladó: ********

Tárgy: [H3D]

helló, szóval ******** vagyok és annyi lenne hogy a listádon szerepel a H3D és mostanában úgy tudom hogy változni fog a klánlogó... nem árt majd frissíteni, és egyébként úgy tudom hogy a jelmondatuk is más... ennyit szerettem volna, a jelmondatról mivel Solar távol van ezért ESunz-ot kérdezheted meg havoc mert ő a klán helyettes parancsnoka

Dátum: 2014.09.10

Feladó: Havoc44

Tárgy: Re:[H3D]

Frissítettem a H3D klán bejegyzését, de amint láttam, a logó semmit sem változott, ami meg a jelmondatot illeti, az nem számít, mivel a WOT oldalán a klánokra rákereső résznél már nem teszik oda, így az újabban felkerült klánok jelmondatai már az én listámon sem szerepelnek. Aki kíváncsi rá, rákattint a linkre.

Dátum: 2014.08.18

Feladó: GEN.TheLawMaker

Tárgy: Klánom felvétele csoportba

Sziasztok!

Szeretném ha bekerüln a klánom a tőbbi közé!
Tudnátok segiteni?

Dátum: 2014.09.10

Feladó: Havoc44

Tárgy: Re:Klánom felvétele csoportba

Bekerült a klánod, amennyiben a 313PZ az.
Örültem volna, ha legalább a klán nevét leírod, hogy ne a nevedből kelljen rájönni, ami nem is pontosan volt írva.

Dátum: 2014.08.06

Feladó: Edward_Hyde

Tárgy: Magyar Klán

Szevasztok

A FASA klánt nem látom listán megtennétek hogy fölrakjátok.
Info: www.fasa.hu

Előre is köszönöm. Hali.

Dátum: 2014.08.13

Feladó: Havoc44

Tárgy: Re:Magyar Klán

Felraktam.

Dátum: 2014.08.01

Feladó: hunatomka

Tárgy: Magyar klán

[PPK_C] Piszén Pisze Kölyökmackó Clan megalakult 4 fő jelenleg, zárt klán egyenlőre nem toborzunk. Jó játékot mindenkinek!

Dátum: 2014.08.13

Feladó: Havoc44

Tárgy: Re:Magyar klán

Ti is a listára kerültetek.

<< 14 | 15 | 16 | 17 | 18 >>

Új hozzászólás hozzáadása