Ide írjatok bátran, ha valamivel kapcsolatban kérdésetek van, vagy valamihez hozzá szeretnétek szólni!

Fórum

Dátum: 2013.03.03

Feladó: Havoc44

Tárgy: Re:;)

Majd ha kijön a 0.8.4, akkor megcsinálom azt is.

Dátum: 2013.02.26

Feladó: frici a páncélvadász

Tárgy: :)

Nagyon szép lett az oldal.Az MTA oldala elbújhat mellette.Látszik hogy annak nincs gazdája,csak összecsapták :(

Dátum: 2013.04.13

Feladó: frici

Tárgy: Re::)

Szeva !

Képzeld,Hodu olvasta itt ezt az egy soros hozzászólásomat és kidobott a klánból. :(
Basszus,alig vártam hogy lejárjon a büntim,ma hajnalban meló után beléptem a játékba és látom hogy nem vagyok klántag.
A fő ok a sok bünti volt de megemlítette hogy itt fikáztam az MTA oldalát.Sajnos az igazság még mindig sok mindenkinek fáj.Annak az oldalnak tényleg nem volt gazdája miután kiléptél és úgy látszik azzal hogy ezt itt neked megírtam,vérig sértettem a kedves barátunkat.Rohadtul sajnálom mert vele (miatta)mentem a kis AHA-ból a nagyba,aztán az új csapatba is.Sajnos az a kis AHA-s hangulat soha nem tért vissza azokkal a jó kis tankszázadokkal.Na mindegy,ez van,majd keresek valami klát,vagy játszom tovább egyedül. :(

Dátum: 2013.04.14

Feladó: Havoc44

Tárgy: Re:Re::)

Pedig igazad volt.
Az új honlapjuk valamivel jobb, de már láttam, hogy egy részét innen lopták.

Dátum: 2013.04.14

Feladó: hodusu

Tárgy: Re:Re::)

Sziasztok
Gondolom hogy írásom törölve lesz de azért megteszem!
Fritz azért lettél kirakva mert az elmúlt 8hétben szinte végig tiltva voltál,saját problémáid,és hülyeséged miatt!
Ha neked az kell hogy a saját csapattársaidat lövöd és amiatt tiltva vagy heteket akkor csináld,de ne a klán színeiben.
Az hogy fikáztad a fórumot az pedig tény.
Nem az én hibámból lett olyan amilyen.
Sok sikert kívánok nektek.

Dátum: 2013.04.14

Feladó: Havoc44

Tárgy: Re:Re:Re::)

Ha már ilyen szépen válaszoltál, nem fogom kitörölni, én nem te vagyok. Trágár szöveg nincs benne, és tulajdonképpen a kétharmada igaz is.

<< 29 | 30 | 31 | 32 | 33

Új hozzászólás hozzáadása