Ide írjatok bátran, ha valamivel kapcsolatban kérdésetek van, vagy valamihez hozzá szeretnétek szólni!

Fórum

Dátum: 2013.04.17

Feladó: Havoc44

Tárgy: Re:érdeklődés

Írtam választ a kezdőlapodon.
Utólag láttam, a vendégkönyvbe is mehetett volna, na mindegy.

Dátum: 2013.04.18

Feladó: Gábor

Tárgy: Re:érdeklődés

Köszönöm mindenre kiterjedő válaszodat.

Dátum: 2013.04.15

Feladó: Riiko

Tárgy: Új klán!

Szeretném jelezni hogy pár hete alakult egy új Magyar klán, a neve (VAD) Virtual Armoured Division.Várunk a csapatba minden magyar harckocsizót! :)

Dátum: 2013.04.15

Feladó: Havoc44

Tárgy: Re:Új klán!

Kösz, hogy szóltál, felvettem a listára.

Dátum: 2013.03.05

Feladó: amxlaci

Tárgy: Vezetés

Sziasztók! Egy pár napja valami elállítódott a tank láthatóságába. Eddig normálisan magam előtt láttam a tankomat most, pedig csak épen hogy a lövegem elejét látom haladás közben és elégé fel kel húznom az egeret magasra hogy egyáltalán valamit lássak a saját tankomból. Légyszi valaki meg tudja mondani mi a baj???

Dátum: 2013.03.05

Feladó: Havoc44

Tárgy: Re:Vezetés

Próbáld használni az egér görgőjét, vagy ha arra nem reagál, nézd meg a játék beállításaiban, mire lett a zoom-olás állítva.

Dátum: 2013.03.05

Feladó: amxlaci

Tárgy: Re:Re:Vezetés

Köszi sikerült

Dátum: 2013.03.04

Feladó: Hunsenyo

Tárgy: segítség

Helló sziasztok. Tudna valaki segíteni?Kizártak a játékból, pedig nem sértettem meg a szabájokat nem szidtam senkit,igazságtalannak érzem ezt az egészet ,most mit tegyek?kezdjem előről?

Dátum: 2013.03.05

Feladó: Havoc44

Tárgy: Re:segítség

Hogy ilyenkor mit kell tenni, arról itt van egy kis leírás:
https://worldoftanks.eu/game/guide/en/account_security/cant-enter-the-game

Magyarul a játék honlapján jelentkezz be a neveddel és a jelszavaddal, utána a jobb felső sarokban klikk a nevedre, majd az Account Management-re. Ha le vagy tiltva, itt ki lesz írva az oka. Első lépésben ezt kellene tudni.

Dátum: 2013.03.03

Feladó: gabeszito

Tárgy: ;)

Remek oldalt hoztál létre,minden megtalálható rajta ami kell nekem.
Már csak az általad átvariált WN6 és Effis XVM-et várom ha lesz frissítés :)

<< 29 | 30 | 31 | 32 | 33 >>

Új hozzászólás hozzáadása